اگر به دنبال خلق یک اثر نوین هستید تا محصول و خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کنید ، با تولید محتوا ی برجسته ی هنری بر گرفته از آثار تصویری ، نوشتاری و شنیداری ، میتوانید آنچه که عرضه میکنید را تحت تاثیر این آثار قرار دهید ، در تیم خلاقیت پلاک سه با توان فوق العاده در دنیای تصویر و هنر ، همیشه محتوایی را که برازنده ی یک برند موفق است را تولید می کند.

تولید محتوای صوتی و تصویری

تولید محتوای متنی

استراتژی محتوا

در استراتژی تولید محتوا ابتدا اهداف و چشم اندازهای برندتان را تجزیه و تحلیل می شود و طبق جامعه مخاطب که مدنظرتان است برنامه ریزی می کنیم و بهترین روش معرفی خدمات یا محصولات های شما را تدوین میکنیم.

استراتژی تولید محتوا
تولید محتوا

تولید محتوا

پس از آنکه به نتیجه رسیدیم که با چه متُد یا روشی به مخاطبان نزدیک شویم پروژه های تولید محتوا آغاز می شود. این که کار با چه روشی صورت می گیرد مثلا بهتر است محتوا متنی باشد که بتواند مخاطب را جذب موضوع نماید یا اینکه بهتر است محتوا صوتی باشد آیا مخاطب من علاقه ای به محتوای صوتی (پادکست) دارد؟ یا مخاطب براساس علاقه عاشق محتوای تصویری (فیلم) باشد اینجاست که گروه خلاق تولید محتوا پلاک3 بهترین مدل را برای شما بر اساس نیاز کسب کاران طراحی و اجرا می کند.

انتشار محتوا

شناسایی مخاطبان در کانال های مختلف ارتباطی، کاری بسیار تخصصی است که باعث می شود شما به راحتی با آنها ارتباط بگیرید، این ارتباط منجر به انتشار یا انتقال محتوای محصول و کالای خود می شود که در نهایت پیام خود را توسط این کانال های ارتباطی به مخاطب می رسانید. بعبارتی انتشار محتوا نوعی اعلام حضور هدفمند بشمار می آید.

دیجیتال مارکتینگ پلاک 3
ارزیابی تولید محتوا

نظارت و ارزیابی

 در فرایند تولید و انتشار، در انتها منجر به ارزیابی می شود که کیفیت و میزان بازخورد پروژه بصورت کمی و کیفی مورد بررسی قرار می گیرد، از این رو باعث می شود که در پروژه های تولید محتوای بعدی ، درصد آزمون خطا به کمترین حدممکن برسد.

گالری پشت صحنه